Oxybrazja

To zabieg, w czasie którego usuwa się wierzchnią warstwę naskórka przy pomocy strumienia tlenu i rozproszonych kropli soli fizjologicznej.

Zabieg Oxybrazji ma na celu poprawę kolorytu cery, a także wzrost jej elastyczności. Zdecydowanym plusem jest fakt, że Oxybrazja nie podrażnia skóry. Jest zabiegiem delikatnym i bezbolesnym. Może więc być śmiało stosowana przez osoby, które mają cerę naczynkową, wysoce wrażliwą, trądzikową. Ponadto zabieg jest w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Oxybrazję zaleca się osobom, które chcą poprawić koloryt swojej skóry, poprawić jej elastyczność oraz wzmocnić napięcie, usunąć zanieczyszczenia, zmniejszyć łojotok, rozjaśnić skórę oraz zredukować obrzęki w okolicy twarzy. przeciwwskazania do jej przeprowadzenia, są to: zapalenie zatok, stany gorączkowe, uszkodzenia naskórka, a także wirusowe i bakteryjne infekcje skóry.

Efekty Oxybrazji

Skóra będzie jędrniejsza, bardziej elastyczna, a koloryt zdecydowanie się poprawi. Jak większość zabiegów, także Oxybrazję należy stosować w regularnych seriach, zwykle od 3 do nawet 10 zabiegów.

Do osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się 3-4 tygodnie przerwy między zabiegami.