Laseroterapia

Odmłodzenie laserowe

Okres jesienno-zimowy to doskonały czas na zabiegi z zakresu laseroterapii, jednym z nich jest laser frakcyjny CO2. Zabieg jest jednym z najskuteczniejszych metod naturalnej przebudowy skóry.

Likwidacja przebarwień

Przebarwienia są problemem estetycznym wynikającym z nierównomiernego rozmieszczenia barwnika w komórkach skóry. Zmiany pigmentacyjne mogą powstać w wyniku zaburzeń hormonalnych, czynników genetycznych, ekspozycji na promieniowanie UV oraz chorób ustrojowych i przyjmowania niektórych leków.

Leczenie zmian naczyniowych

Laserowe zamykanie naczynek – jest zabiegiem bardzo skutecznym i bezpiecznym, przynosi szybkie i trwałe efekty.

Miejscowe zaczerwienienia skóry oraz widoczne zmiany naczyniowe to problem nie tylko kosmetyczny, ale świadczący również o zaburzeniach krążenia.

Leczenie trądziku

Trądzik należy do najczęściej występujących chorób dermatologicznych. Najwięcej osób na niego cierpiących to osoby młode, jednak coraz częściej trądzik dotyka ludzi po 30. roku życia.

Usuwanie blizn

Wskazania do zabiegu stanowią blizny i rozstępy, w tym blizny pooperacyjne, blizny potrądzikowe, blizny po ospie wietrzej, blizny pooparzeniowe i pourazowe. Do leczenia laserowego mogą zostać zakwalifikowani pacjenci z…

Leczenie rozstępów

Laserowe usuwanie rozstępów jest jedyną skuteczną metodą pozbycia się tego uporczywego problemu estetycznego. Rozstępy powstają na skutek szybkiego i nadmiernego rozciągania się skóry, np. podczas ciąży, w trakcie intensywnego przybierania wagi oraz podczas szybkiego wzrostu w okresie dojrzewania.

Leczenie grzybicy paznokci

Leczenie grzybicy paznokci laserem jest innowacyjną i coraz popularniejszą metodą walki z tą uciążliwą chorobą. W przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów (maści, lakiery), farmakologicznego leczenia d czy inwazyjnych zabiegów chirurgicznych – pozwala szybko, a przede wszystkim skutecznie i bezinwazyjnie pozbyć się problemu.

Usuwanie tatuażu/makijażu

Należy pamiętać o tym, by przed planowanym zabiegiem nie przyjmować suplementów diety zawierających światłouczulające substancje. Należą do nich m.in. skrzyp, dziurawiec, pokrzywa, nagietek czy rumianek. Zabiegu nie należy przeprowadzać także w sytuacji, gdy pacjent jest w trakcie lub tuż po antybiotykoterapii. Świeżo opalona skóra również wyklucza możliwość laserowego usunięcia tatuażu.

Depilacja laserowa

Maecenas vestibulum eu tortor nec condimentum. Sed sodales feugiat nibh, ut dapibus eros sagittis et. Aliquam tempus leo lorem, ac euismod risus condimentum id. Phasellus sagittis neque fermentum erat suscipit pellentesque.