Mezoterapia

ANTY-AGING

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia to niechirurgiczna metoda regeneracji skóry polegająca na podawaniu drogą iniekcji (zastrzyków) substancji czynnych w głąb skóry w celu poprawienia jej metabolizmu, mikrokrążenia i dotlenienia, stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry.

Jakie efekty daje mezoterapia?

Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia, nawilżenia i jędrności skóry. Cera staje się pełna blasku, jest wypoczęta i ma zdrowy koloryt. Mezoterapia cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ śródskórne wprowadzenie substancji aktywnych gwarantuje widoczne efekty rewitalizacyjne, co wpływa na doskonałe samopoczucie pacjentów.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Czas trwania:

30-60 min

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Terapia osoczem bogatopłytkowym jest coraz szerzej znana i stosowana w wielu dziedzinach medycyny w tym estetycznej. Coraz większe grono lekarzy i pacjentów czerpie korzyści z naturalnego środka leczniczego, jakim jest osocze bogatopłytkowe. Zabieg polecany jest osobom poszukującym produktów naturalnych oraz uczulonym na inne preparaty. 

Wielokierunkowe wykorzystanie:

  • ODMŁODZENIE SKÓRY – osocze stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji, a przy tym jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji czy alergii. Po zabiegu skóra jest napięta, wygładzona, a dzięki działaniu przeciwzapalnym redukuje podrażnienia i stany zapalne. 
  • LECZENIE WYPADANIA WŁOSÓW – mezoterapia z użyciem osocza zaleca się osobom z łysieniem plackowatym, jak i osobom z osłabionymi włosami wymagającymi intensywnego odżywienia i wzmocnienia cebulek włosowych. Osocze zawiera czynniki wzrostu, które stymuluję mieszki włosowe, co w efekcie przekłada się na wzrost nowych i zdrowych włosów.
  • NOWOŚĆ OSOCZE PODANE DOMIĘŚNIOWO – wykazuje działanie stymulujące na układ immunologiczny – podnosi odporność organizmu. skuteczna metoda w walce z wszelkimi chorobami okresu jesienno- zimowego!

Przebieg zabiegu

Przeprowadzany jest wywiad lekarski, po wykluczeniu przeciwwskazań przechodzimy do poboru krwi, do specjalnych probówek. Następnie probówki odwirowujemy i po kilku minutach otrzymujemy gotowy produkt do podania. Skóra przed zabiegiem zostaje miejscowo znieczulona, odstępstwem jest owłosiona skóra głowy. Osocze bogatopłytkowe podawane jest do tkanek w sposób iniekcji.

Efekty:

W celu uzyskania oczekiwanego efektu niezbędne może być wykonanie zarówno jednej jak i 4-5 aplikacji. Efekt widoczny jest już po 1-2 dniach, a niekiedy po 3-4 miesiącach. Nadmierne wypadanie włosów.

Czas trwania:

15min

Cena:

od 250zł

NADMIERNE WYPADANIE WŁOSÓW

Mezoterapia igłowa jest jedną ze skuteczniejszych metod leczenia nadmiernego wypadania włosów. Za pomocą iniekcji wprowadzany jest w skórę specjalny koktajl z witamin i minerałów. Natomiast wywoływane podczas zbiegu mikrourazy aktywują procesy regeneracyjne, pobudzają cebulki włosów

Na czym polega zabieg?

Za pomocą licznych nakłuć w skórę głowy aplikuje się specjalnie przygotowane koktajle odżywiające włosy lub środki farmakologiczne. Nakłuć dokonuje się za pomocą igły i strzykawki. Pod wpływem mikrourazów aktywowane są procesy regeneracyjne, polepsza się ukrwienie skóry.

Zabieg jest niestety bolesny, ponieważ owłosionej skóry nie da się całkowicie znieczulić

Czas trwania:

30min

BIOSTYMULATORY TKANKOWE

Zdrowa i piękna skóra oraz młody, zadbany, ale nieprzerysowany wygląd to dziś główne wyzwanie medycyny estetycznej. W ten trend idealnie wpisuje się NUCLEOFIL. Jest to produkt, który służy do biostymulacji i głębokiej biorekonstrukcji skóry o trójkierunkowym mechanizmie działania- lifting, nawilżenie, antyoksydacja.

Zabieg przeznaczony wszystkich niezależnie od wieku:

  • efekt odmłodzenia, bez ingerencji w rysy twarzy
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek, bruzd oraz ujędrnienie skóry
  • profilaktyka anty-aging
  • wiotka i odwodniona skóra
  • przed zabiegami wypełniającymi, w celu przedłużenia ich efektu.

Nukleofil nie zawiera białek ani cukrów, minimalizując wystąpienia alergii. Można stosować go do wszystkich rodzajów skóry. Leczenie zasinień i obrzęków powiek

Cena:

od 300zł

LECZENIE OBRZĘKÓW I ZASINIEŃ POWIEK

W przypadku występowania cieni i worków pod oczami stosuje się preparaty o składzie usprawniającym mikrokrążenie, zapobiegające powstawaniu zastojów limfatycznych, w przypadku nierównomiernego kolorytu są to preparaty hamujące syntezę melaniny oprócz dominujących składników pod dany problem w składzie produktów do mezoterapii znajdują się także składniki biorewitalizujące czyli witamy ,minerały,kwas hialuronowy które zapewniają nawilżenie ,poprawę kondycji skóry, rozświetlenie oraz blask i młodzieńczy wygląd.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na podawaniu małych dawek substancji odżywczych w wybrane okolice oka, które chcemy poddać rewitalizacji.

Podczas zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach, znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu.

Iniekcje mogą dawać uczucie dyskomfortu. Przed zabiegiem konieczne jest znieczulenie.

Czas trwania:

30 min